Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Radowo Małe

Przetargi 2014

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego na Odbieranie i transport odpadów z nieruchomości na terenie Gminy Radowo Małe

Przetarg nieograniczony na Odbieranie i transport odpadów z nieruchomości na terenie Gminy Radowo Małe


Zawiadomienie o wynikach drugiego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Doposażenie i wyposażenie pomieszczeń oraz organizację placu zabaw w Szkole Podstawowej w Radowie Małym w ramach projektu Dla dzieci wszystko w Gminie Radowo Małe współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej. (29.04.2014 r.)

DRUGI Przetarg nieograniczony na Doposażenie i wyposażenie pomieszczeń oraz organizację placu zabaw w Szkole Podstawowej w Radowie Małym w ramach projektu Dla dzieci wszystko w Gminie Radowo Małe współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej.


Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Doposażenie i wyposażenie pomieszczeń oraz organizację placu zabaw w Szkole Podstawowej w Radowie Małym w ramach projektu Dla dzieci wszystko w Gminie Radowo Małe współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej.

Przetarg nieograniczony na Doposażenie i wyposażenie pomieszczeń oraz organizację placu zabaw w Szkole Podstawowej w Radowie Małym w ramach projektu Dla dzieci wszystko w Gminie Radowo Małe współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej.


Zawiadomienie o wynikach postępowania dot. przetargu na zakup i dostawę 1 mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między Regionami II.(04.04.2014 r.)

Przetarg nieograniczony na zakup i dostawę 1 mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między Regionami II.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Jarzębska 19-03-2019 14:31:31
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Monika Jarzębska 19-03-2019
Ostatnia aktualizacja: Monika Jarzębska 02-04-2019 11:24:28