Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Radowo Małe

OBWIESZCZENIE o podaniu do publicznej wiadomości informacji o rozpoczęciu postępowania z udziałem społeczeństwa - Innowacyjne technologie konserwacji drewna narzędziem wzrostu konkurencyjności produktowej przedsiębiorstwa KJB Krzysztof Bałamącek

OŚUK- 7624/08/10

 
 
OBWIESZCZENIE
o podaniu do publicznej wiadomości informacji
o rozpoczęciu postępowania z udziałem społeczeństwa


      Mając na uwadze art. 29 oraz art. 33 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. Nr 199, poz. 1227 z późn. zm.), w ramach postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia pn.: Innowacyjne technologie konserwacji drewna narzędziem wzrostu konkurencyjności produktowej  przedsiębiorstwa KJB Krzysztof Bałamącek, podaje się do publicznej wiadomości, że w dniu 24 marca 2010 r. wpłynął Raport o oddziaływaniu przedmiotowego przedsięwzięcia na środowisko.
Postępowanie prowadzone jest na wniosek: KJB Krzysztof Bałamącek, ul. Polanka 18, 70-731 Szczecin.
Przedmiotowe przedsięwzięcie podlega postępowaniu w sprawie oceny oddziaływania na środowisko. W wyniku postępowania wydana zostanie decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia. Organem właściwym do wydania w/w decyzji jest Wójt Gminy Radowo Małe.
Niniejsze obwieszczenie zostaje podane do wiadomości przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Radowie Małym http://bip.radowomale.pl/ oraz wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radowie Małym.
Z dokumentacją można się zapoznać w Urzędzie Gminy Radowo Małe nr 21- Referat Środowiska pok. nr 8, I piętro w godzinach urzędowania.
W terminie 21 dni od dnia podania niniejszej informacji, tj. od 24 września do 15 października 2010 r. można składać uwagi i wnioski, osobiście lub drogą elektroniczną na adres ug@radowomale.pl.


                                                                                    Wójt Gminy
                                                                               Józef Wypijewski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Jarzębska 21-03-2019 11:19:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Monika Jarzębska 21-03-2019
Ostatnia aktualizacja: Monika Jarzębska 21-03-2019 11:19:53